Promocja!
paraprotex

ParaProteX

162 zł 122 zł

ParaProteX to zestaw cennych składników roślinnych wykazujących korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu.

SKU: CV0114. Kategoria: .

Opis produktu

paraprotex2

Przewód pokarmowy to nie tylko miejsce trawienia i wchłaniania niezbędnych substancji odżywczych. To także największa i najbardziej skomplikowana część naszego układu immunologicznego, która stale kontaktuje się z ogromną ilością różnych szkodliwych czynników pochodzących ze świata zewnętrznego, w tym m.in. czynników mikrobiologicznych.

ParaProteX to zestaw cennych składników roślinnych wykazujących korzystny wpływ na funkcje fizjologiczne organizmu. Zawiera m.in. czosnek, który już od tysiącleci znany jest jako środek wzmacniający siły obronne organizmu. Wspomaga utrzymanie właściwej równowagi mikrobiologicznej w jelitach, jak również odgrywa istotną rolę m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu wątroby, układu oddechowego i krążenia. Ekstrakt z kory Pau D’Arco stanowi naturalną obronę organizmu przed zagrożeniami zewnętrznymi. Wspiera funkcje wydalnicze nerek oraz korzystnie wpływa na naczynia krwionośne. Chroni komórki i tkanki przed uszkodzeniami wywołanymi przez oksydację.

Ekstrakt z nasion grejpfruta przyczynia się do utrzymania równowagi mikrobiologicznej organizmu. Ekstrakt z berberysu zwyczajnego – wykazuje korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, wspomaga wydzielanie enzymów trawiennych. Olej z goździkowca korzennego – wspomaga trawienie i odczuwanie smaków. Poza tym preparat zawiera owoc Rangoon creeper, sproszkowaną komosę piżmową, żywicę z balsamowca mirra oraz sproszkowany orzech czarny i olej z orzecha włoskiego.

Komu polecamy ParaProteX ?

• Osobom chcącym oczyścić przewód pokarmowy i wesprzeć jego funkcjonowanie.
• W celu utrzymania właściwej równowagi mikrobiologicznej organizmu.
• Osobom, które chcą zadbać o odporność.
• W trakcie oczyszczania organizmu.
• Osobom odżywiającym się nieracjonalnie

Czy wiesz, że ekstrakt z berberysu zwyczajnego dodatkowo wspiera perystaltykę jelit, a olej z goździkowca korzennego dba o funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego i oddechowego?
Czy wiesz, że ...

Składniki aktywne

Owoce Rangoon creeper – 150 mg
Komosa piżmowa – 100 mg
Ekstrakt z berberysu zwyczajnego – 50 mg
Żywica z balsamowca mirra – 50 mg
Olej z goździków korzennych – 50 mg
Ekstrakt z Pau d’Arco – 50 mg
Czarny orzech – 37,5 mg
Olej z orzecha włoskiego – 37,5 mg
Ekstrakt z nasion grejpfruta – 25 mg
Czosnek – 12,5 mg

Informacje

Opakowanie : 100 tabletek
Dawkowanie : 1 – 2 tabletki dziennie z posiłkiem

Promocje

Kupujesz już w cenach klubowych (hurtowych)

Dodatkowy rabat 5% dla zamówień powyżej 380 zł

Dla zamówień na min. 500 zł przesyłka gratis

ParaProteX – cena klubowa

Atesty i Certyfikaty

CaliVita International produkuje suplementy najwyżej jakości. Posiadane restrykcyjne certyfikaty i atesty (wymagane tylko dla leków) potwierdzają ich najwyższy standard.

usa

Więcej informacji o atestach i technologii produkcji.

Uwagi

  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu produkt przechowywać w lodówce.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • W przypadku, kiedy zachwiana jest równowaga mikrobiologiczna, składniki roślinne nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem.

Dodatkowe informacje

Składniki:
stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, owoce Rangoon creeper (Quisqualis indica), stabilizator: fosforany wapnia (fosforan diwapniowy), sproszkowane nasiona komosy piżmowej (Chenopodium ambrosioides), ekstrakt z berberysu zwyczajnego (Berberis vulgaris), żywica z balsamowca mirra (Balsamodendron myrrha), olej z goździkowca korzennego (Eugenia caryophyllata), ekstrakt z Pau d’Arco (Lapacho) (4:1) (Tabebuia impetiginosa), sproszkowany orzech czarny (Juglans nigra), olej z orzecha włoskiego (Juglans regia), ekstrakt z nasion grejpfruta (Citrus paradisi), substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), sproszkowany czosnek (Allium sativum), substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu).

Informacja o alergenach: orzech czarny, olej z orzecha włoskiego. Z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, istnieje możliwa obecności w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, ryb, soi, orzeszków ziemnych, innych rodzajów orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, mleka, dwutlenku siarki i siarczynów, łubinu, mięczaków.

Uwagi!

W przypadku, kiedy zachwiana jest równowaga mikrobiologiczna, składniki roślinne nie mogą zastąpić konsultacji z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

Recenzje

Na razie brak recenzji produktów.

Bądź pierwszym recenzentem “ParaProteX”